Gelişen SEO ve Web Tasarım

Merhaba arkadaşlar 7 ay gibi uzun süreden sonra tekrardan size kaliteli içerikler üretmek istiyoruz.

Arkadaşlar biliyorsunuzki Fb Yazılım ve Web Tasarım olarak asıl işimiz web tasarım ve seo bu konuda biraz sizi bilgilendirmek istedik önceki yazılarımızdan baya bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gelişen SEO ve Web Tasarım belkide hayatlarınızı değiştirecek bunları bilemeyiz nedenmi derseniz SEO artık öyle bir reklam yöntemi olduki taksimde web tasarım ofisinin olmasındansa google’da 1.olmak kat kat daha karlı bir şey 🙂

Gelişen SEO tekniklerini öğrenmek için her zaman okumanız her zaman yazmanız her zaman çalışmanız gerekecek çünkü SEO hakkında gördüğünüz bir bilginin doğruluğunu işe yararlılığını test ederek deneyerek emin olabilirsiniz.

Android Atari Emülatörü

Android son 7 yılda çok fazla dikkat çekti. Dikkat çekmesinin nedeni elbette ki yeni bir işletim sistemi olması değil. Android işletim sistemi telefonlara açık kaynak kod özelliğini getirmesiyle birlikte birçok farklı cihazın androidde emulatörleri yapılmaya başlandı. Okumaya devam et Android Atari Emülatörü

Gamer koltuk ne işe yarar?

E-spor gün geçtikçe artık çok ciddileşiyor.Dolasıyla birçok ürün çıkartılıyor.Bunlardan biri de Gamer(oyuncu) koltuğu.Peki bu ne işe yarıyor diyeceksiniz,Bu normal koltuklardan çok farklı.Koltuk dediğime bakmayın aslında sandalye fakat böyle geçiyor adı.Bunlar oyunda size çok yardımcı olan koltuk.

Gamer(oyuncu) koltuğu
                                      Gamer(oyuncu) koltuğu

Okumaya devam et Gamer koltuk ne işe yarar?

Gamer Gözlük Ne İşe Yarar?

Artık e-spor çok önemli bir “meslek” haline geldi.Bu yüzden e-spor adına oyunculara bir sürü eşya çıkartıldı.Bunlardan en ilginci ise gamer gözlük(oyuncu gözlüğü) bunu hiç kullanmadım fakat bu gözlükler göz kırpma anınız olmadığında bile size yardımcı oluyormuş.Bu gözlüklerle rakiplerinizden bir adım önde oluyorsunuz çünkü panaromik bir görüntü sağlıyor.

Gamer gözlük
Gamer(oyuncu) gözlüğü

Okumaya devam et Gamer Gözlük Ne İşe Yarar?

İnstagram Nasıl Kuruldu?

İnstagram, fotoğraf çekip,filtreler uygulayıp,altına durum bildirebileceğiniz,hashtag etiketi koyabileceğiniz,kontrastını ayarlıyabileceğiniz bir uygulamadır.İos,Android,Windows,Symbian işletim sistemli telefonlarda instagram kullanılabilir durumdadır.

Kevin Systrom ve Mike Kreiger
Kevin Systrom ve Mike Kreiger

Okumaya devam et İnstagram Nasıl Kuruldu?

Twitter nasıl kuruldu?

Facebookla her zaman rekabet halinde olan twitter ilk olarak 2006 yılının başlarında Podcasting hizmete veren Amerika şirketi Odeo’nun bir toplantısında ortaya yavaş yavaş çıkıyor.İlk olarak ad fikrini flickr‘dan etkilenerek adını20 koydular.Bu projeyi insanların yaptıkları olayları mesaj olarak paylaşabilecekleri bir proje olarak düşündü.twitter_0 Okumaya devam et Twitter nasıl kuruldu?